Dodatkowe usługi dla IRIS- oprogramowania dla gabinetów lekarskich

Migracja bazy danych

Korzystali Państwo wcześniej z innego programu do prowadzenia dokumentacji medycznej? Bez problemu przeniesiemy wszystkie dotychczas zgromadzone dane do oprogramowania IRIS lub miniIRIS. Wystarczy dostarczyć nam w dowolnej formie bazę danych, a nasi specjaliści zajmą się resztą. 

Automatyczny Back-up

Dbałość o dane pacjentów jest bardzo ważna. 
Może się zdarzyć, że komputery czy zewnętrzne nośniki danych zawiodą. Aby mieć pewność, że zebrane dane medyczne są bezpieczne, wystarczy skorzystać z opcji automatycznego back-up’u. W rezultacie zgromadzone informacje zapisują się automatycznie na dodatkowym nośniku w ustalonym dniu i godzinie.

Paczka SMS

Program IRIS umożliwia wysyłanie SMSów bezpośrednio do pacjentów. 
Mogą to być przykładowo SMSy: przypominające o zbliżającej się wizycie, przesyłające informacje o tym, w jakiś sposób należy przygotować się do zabiegu, o odwołaniu wizyty lekarskiej. Aby opcja była dostępna, wystarczy przy rejestracji pacjentów pobrać od nich numer telefonu.

Jeden pakiet SMS to 1000 wiadomości, które mogą Państwo wykorzystać w dowolnym momencie. Co za tym idzie, nie ma żadnych ograniczeń czasowych na wykorzystanie wszystkich SMSów.