IRIS Specjalizacja

IRIS Specjalizacja to program dla gabinetów lekarskich oraz poradni różnych specjalności.

Program IRIS w wersji podstawowej pozwala na ewidencję przebiegu wizyt, zapisywanie wyników badań, a także tworzenie i przeprowadzanie różnego rodzaju konsultacji lekarskich. Dla każdej dostępnej specjalizacji (ginekologia, okulistyka, laryngologia i endoskopia) przygotowaliśmy formularze dopasowane do potrzeb praktyków w danej dziedzinie. Dedykowane formularze istotnie ułatwiają wprowadzanie danych podczas wizyty lekarskiej.

 IRIS Specjalizacja to przede wszystkim:

Moduł IRIS Specjalizacja może być wzbogacony o rejestrację i analizę zdjęć oraz sekwencje wideo z wielu urządzeń medycznych.Ze względu na to, że każdy gabinet może mieć inne potrzeby, istnieje możliwość indywidualnego dopasowania poszczególnych modułów do podstawy IRIS Specjalizacja. 

Dowiedz się więcej o modułach IRIS.
Poznaj szczegóły nt. przetwarzania obrazów diagnostycznych w naszym programie.

IRIS Specjalizacja to specjalnie dedykowane moduły dla specjalistów z dziedziny: ginekologii, okulistyki, laryngologii, endoskopii oraz innych.

Za dodatkową opłatą możemy stworzyć formularze dostosowane do indywidualnych potrzeb lekarza każdej specjalizacji.

Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące poszczególnych modułów IRIS Specjalizacja.

IRIS Ginekologia

Oprogramowanie medyczne dla ginekologów IRIS Ginekologia zawiera, podobnie do pozostałych specjalizacji programu IRIS, wszystkie niezbędne funkcje programu dla gabinetu lekarskiego.

Istotną częścią IRIS Ginekologia są dedykowane formularze dla Ginekologów

Opcja dodatkowa: moduł fotowideo

Rejestrowanie i zapisywanie obrazu w z dowolnego urządzenia diagnostycznego na komputerze jest dużym ułatwieniem pracy lekarza specjalisty. W związku z tym stworzyliśmy moduł fotowideo. Dzięki niemu można podłączyć do programu IRIS dowolne urządzenie medyczne wyposażone w standardowe wejście wideo (np. wideokolposkop, histeroskop, USG) lub wyposażonego w tor optyczny z kamerą/aparatem cyfrowym (np. kolposkop, mikroskop).
Dowiedz się więcej.

IRIS Okulistyka

Czyli oprogramowanie medyczne dla okulistów.

Bezsprzeczną zaletą IRIS Okulistyka są dedykowane formularze dla Okulistów

Opcja dodatkowa: moduł fotowideo

Moduł umożliwia rejestrowanie i zapisywanie obrazu w z dowolnego urządzenia diagnostycznego wyposażonego w standardowe wejście wideo lub wyposażonego w tor optyczny z kamerą/aparatem cyfrowym (np. refraktometr, tonometr). W rezultacie wszystkie zdjęcia z urządzeń medycznych są błyskawicznie przekazywane do komputera lekarza. 
Moduł fotowideo – dowiedz się więcej.

IRIS Endoskopia oraz IRIS Otolaryngologia

Oprogramowanie medyczne dla gabinetów lekarskich IRIS Endoskopia szczególnie przystosowane do przeprowadzania badań endoskopowych.

IRIS Otolaryngologia oprogramowanie dla laryngologów , którzy nie korzystają na co dzień z narzędzi endoskopowych.

Dedykowane formularze dla IRIS Endoskopia

Dedykowane formularze dla IRIS Otolaryngologia

Opcja dodatkowa: moduł fotowideo

Możliwość rejestrowania i zapisywania obrazu w z dowolnej wieży endoskopowej, a także z laryngoskopów oraz stroboskopów i tympanometrów.
Dowiedz się więcej o Module fotowideo.

Opcja dodatkowa: moduł myjka (dla IRIS Endoskopia)

Moduł myjka jest niewątpliwie jednym z modułów, który najbardziej ułatwia pracę w pracowni endoskopowej. Za pomocą modułu oprogramowanie łączy się z Myjką Endoskopową i następnie dostarcza informacji: 

Moduł powstał z myślą o placówkach, które w codziennej pracy korzystają z szaf endoskopowych firmy Steelco. Program IRIS pozwala im w prosty sposób zarządzać endoskopami oraz sprawdzić ich gotowość do pracy.

Za pomocą systemu kodów kreskowych w łatwy sposób można sprawdzić który pracownik, kiedy, uruchomił jaki program myjący. IRIS również automatycznie oznaczy urządzenie jako „brudne” po wykonanym badaniu.

IRIS Dowolna Specjalizacja

Twój gabinet lekarski specjalizuje się w innych, niż powyższe, dziedzinach? Oczywiście mamy na to rozwiązanie.
IRIS Dowolna Specjalizacja to program dla lekarzy internistów, alergologów, dietetyków, rehabilitantów i innych specjalistów. Bez wątpienia jest to uniwersalny moduł, który dopasuje się do potrzeb każdego gabinetu.

Formularze dostępne w IRIS Dowolna Specjalizacja:

Istnieje możliwość przygotowania dedykowanych formularzy dla lekarza, które ułatwiają współpracę z pacjentem. 

Dobierz do IRIS Dowolna Specjalizacja moduły:

Wymagania sprzętowe dla pakietu IRIS

Wymagania sprzętowe:

Minimalne wymagania dla stacji roboczej:

Zalecane wymagania dla stacji roboczej:

Zalecane wymagania dla serwera: