Poznaj nas lepiej

Zobacz jak indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta

Misja firmy

medi.com we Wrocławiu to firma, która z nowoczesnym i dynamicznym podejściem rozwija swoje produkty- innowacyjne oprogramowanie IRIS
oraz Wideokolposkop HD-1000.

Tworzymy nasze oprogramowanie IRIS od 1999 roku.
Na przestrzeni lat ciągle rozwijamy jego opcjonalność.

To czym się kierujemy to przede wszystkim:
potrzeby naszych klientów i prostota funkcjonalności oprogramowania.

Dzięki temu każdy z użytkowników może usprawnić proces swojej pracy.

Dbamy by nasze produkty były:

  • niezawodne,
  • bezpieczne,
  • łatwe w użyciu,
  • jednocześnie nowoczesne.

Odróżniamy się od innych możliwością dostosowania oprogramowania
pod konkretne potrzeby danej specjalizacji.
Wystarczy, że klient powie nam czego potrzebuje, a my wdrożymy zmiany
do naszego oprogramowania, tak żeby ułatwić jego pracę.
Współpraca z lekarzami z całego świata pozwoliła nam na rozwinięcie specjalistycznych modułów, które są przeznaczone dla konkretnych specjalistów.

Każde z rozwiązań stworzone przez medi.com we Wrocławiu proponowane na rynek światowy posiada certyfikaty zgodności, zapewniające, że jest ono dopuszczone do użytku.
Pracujemy ciągle, aby cały czas zapewnić dostosowanie do aktualnych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość produktów.

Nasz zespół wspomagający dba o niezawodność, pomagając
w rozwiązywaniu wszelakich niedogodności.

Drugi produkt jaki oferujemy- Wideokolposkop HD-1000 usprawnia pracę lekarzy ginekologów, pomagając im w diagnostyce dolnych narządów żeńskich.

Nasz zespół

Prezes

Człowiek, który dba o dobre imię firmy prezentując ją podczas wszelakich wydarzeń w dziedzinie medycyny,zarówno w Polsce jak i za granicą. Wizjonersko patrzy na każdy aspekt związany z oprogramowaniem i Wideokolposkopem chcąc cały czas rozwijać i powiększać opcjonalność programu.

Dział rozwoju

To tutaj rodzą się nowe pomysły i rozwiązania wprowadzanej później do programu. Zespół tego działu monitoruje nieustannie zmiany wprowadzane w ustawach, tak aby oprogramowanie było zgodne z wymogami prawnymi.

Programiści

Dbają o to, aby każdy szczegół w programie był dopracowany. Po wizjonerskich ustaleniach Prezesa i Działu Rozwoju sprawiają, aby nowe pomysły były możliwe do zrealizowania w naszym oprogramowaniu, oraz by usprawnić pracę setkom lekarzy z całego świata.

Serwisanci

Pomogą zwalczyć wszelkie niedogodności, które pojawią się podczas pracy. Nieważne jak daleko placówka oddalona jest od naszego biura. Nasz zespół wspomagający jest dostępny dla Państwa niezależnie od lokalizacji, wystarczy tylko zadzwonić, a naprawa zostanie dokonana zdalnie.

Dział Marketingu

Osoby z tego działu zajmują się promocją naszych rozwiązań, relacją z klientami oraz analizowaniem zmieniającego się rynku światowego.

Relacje z klientami

Klienci są dla nas numerem jeden.
Państwa zadowolenie jest najważniejszym elementem naszej pracy.
Potwierdzeniem tego są dodatkowe moduły, które stworzyliśmy na potrzeby lekarzy specjalistów z całego świata.