Program medyczny

Jesteśmy producentem IRIS oraz miniIRIS – oprogramowania dla placówek medycznych, które ułatwia pracę lekarzom.

Program IRIS ma budowę modułową. Pozwala to dopasować funkcje programu do potrzeb prywatnego gabinetu lekarskiego, dużego centrum medycznego oraz specjalistycznych oddziałów szpitalnych.

IRIS i miniIRIS to tańszy, w pełni funkcjonalny zamiennik oprogramowania dla różnego rodzaju urządzeń obrazujących.

IRIS oraz miniIRIS umożliwiają połączenie Twojego urządzenia obrazującego (np. wideokolposkopu, endoskopu, USG etc.) z komputerem oraz pozwają wykonać zdjęcia
i nagrać sekwencje wideo z badania. Dzięki temu wszystkie multimedia automatycznie zostaną zapisane w karcie pacjenta.

Oprogramowanie dla gabinetów lekarskich IRIS doskonale sprawdza się podczas ogólnej organizacji pracy ośrodka medycznego, zarządzania ruchem pacjentów rejestracji danych medycznych, dokumentacji transakcji pieniężnych. Może być również wykorzystywany jako niezastąpione narzędzie statystyczne, pozwalające na selekcję i zestawienie danych z określonego zakresu działalności jednostki medycznej.

miniIRIS to program do przetwarzania obrazów diagnostycznych.

Wideokolposkop

medi.com jest producentem Wideokolposkopu HD-1000. Jest to ulepszona wersja tradycyjnego kolposkopu, dzięki której obrazowanie i diagnostyka dolnego odcinka żeńskich narządów płciowych może być jeszcze dokładniejsza!

Dzięki zastąpieniu standardowego układu optycznego kamerą full HD, badanie może być mniej inwazyjnej i bardziej komfortowe zarówno dla lekarza, jak i pacjentki.

wideokolposkop

Firma medi.com od 1997 pomaga placówkom usprawnić pracę i obsługę pacjenta.
Nasze produkty zostały stworzone i są stale rozwijane we współpracy ze specjalistami.

elektroniczna-dokumentacja-medyczna

Przechowuj dokumentację medyczną swoich pacjentów w jednym miejscu

Dane kontaktowe, zgody RODO,  historia wizyt oraz chorób i inne dokumenty – wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Twoich pacjentów możesz zapisywać w programie IRIS.
Przeglądać zebrane informacje będą mogli tylko ci użytkownicy, którym udzielisz do nich dostępu.

program obrazy medyczne

Podłącz urządzenia medyczne do IRIS oraz miniIRIS

Nasze oprogramowanie umożliwia podłączenie z komputerem różnego rodzaju urządzeń obrazujących np. Wideokolposkopu HD-1000, a także: wież endoskopowych, aparatów USG, laryngoskopów, stroboskopów. Dzięki temu, podczas badania, można zapisywać zdjęcia i wideo z urządzeń bezpośrednio w kartotece pacjenta.

eZwolnienia

Wystawiaj eZwolnienia, eRecepty i eSkierowania

Z poziomu programu możesz także wystawiać eRecepty
i eZwoleniania. Nie ma potrzeby logowania się do systemu eZLA przez przeglądarkę. Wkrótce udostępnimy naszym klientom możliwość wystawiania eSkierowań.

Dowiedz się więcej o eReceptach, eZwoleniach i eSkierowaniach: moduł EDM

program-dla-gabinetów-lekarskich

Edytuj zdjęcia i zwiększ precyzję diagnozy

Dzięki narzędziom edycji zdjęć (m.in. histogram, regulacja kontrastu, filtrom cyfrowym) oraz możliwości wykonania pomiarów planimetrycznych można wydobyć informacje niewidoczne na regularnych obrazach zarejestrowanych przez urządzenie, a następnie zmierzyć dokładnie zauważone zmiany.

oprogramowanie-dla-przychodni

Z łatwością przeglądaj historię choroby pacjenta

Z poziomu okna wizyty, za pomocą jednego przycisku, możesz przejrzeć poprzednie wyniki badań pacjenta, zdjęcia, przepisane dotychczas leki i inne historyczne informacje.

program-dla-przychodni

Dobieraj formularze wizyty w zależności od potrzeb

Grupuj formularze w wybrane typy wizyt (np. pierwsza wizyta, przygotowanie do zabiegu). Korzystaj z przepisywania danych z poprzednich wizyt, by skrócić czas poświęcany na formalności. Posiadamy dedykowane formularze dla ginekologów, okulistów, laryngologów, oraz formularze uniwersalne, które mogą być pomocne dla każdego lekarza.

Możemy także, na prośbę, stworzyć dla specjalne formularze dostosowane do twoich potrzeb.

Udoskonal przeprowadzenie wizyty

Kreator raportów

Pozwala wybrać, które dane zebrane podczas wizyty (w tym obrazy i wyniki badań) chcesz przekazać pacjentowi. Wydruk raportu możesz dopasować do swoich potrzeb.
Taki raport możemy wręczyć pacjentowi jako podsumowanie wizyty lekarskiej.

Słownik podpowiedzi

Często wpisywane przez ciebie frazy możesz dodać do programu i jednym kliknięciem wstawiać w odpowiednie pole. Znacznie przyspieszy to przeprowadzenie całej wizyty oraz pozwoli przeznaczyć więcej czasu na rozmowę z pacjentem i ustalenie planu leczenia.

Zgodność z przepisami prawa

Dzięki częstym aktualizacjom program dla gabinetów lekarskich IRIS jest zgodny z nowymi wytycznymi NFZ i prawa. Nie trzeba martwić się o to, że program nie spełnia określonych wymagań – dbamy o to, by rozszerzać program o nowe opcje i dostosowywać go do stale zmieniających się przepisów.

Aktualizacje

Stale rozwijamy oprogramowanie IRIS. Na bieżąco dodajemy nowe funkcjonalności i udogodnienia do programu. Dzięki stałemu kontaktowi z klientami wiemy, co należy zmieniać w programie, by jeszcze bardziej ułatwiać pracę w gabinetach i placówkach medycznych.

Przeniesienie bazy danych pacjentów do IRIS

Chcesz zmienić oprogramowanie, z którego korzystasz, ale nie chcesz utracić zebranych danych?
Nasi programiści bez problemu przeniosą cała dotychczasową bazę pacjentów do systemu IRIS!
Nie musisz się też bać o bezpieczeństwo danych. IRIS posiada szereg systemów zabezpieczających, takich jak określanie dostępu do programu
dla konkretnych użytkowników oraz zarządzaniem systemem haseł.

Wsparcie techniczne

Użytkownicy oprogramowania dla gabinetów lekarskich IRIS mogą liczyć na pomoc naszych specjalistów ds. technicznych. Zgłoszenie możesz przesłać mailowo lub przekazać telefonicznie. Dział pomocy łączy się z Tobą natychmiastowo, w momencie zgłoszenia! 95% problemów z programem rozwiązujemy zdalnie. Pozostałe 5% to idealna okazja, aby Cię odwiedzić i osobiście pomóc z programem.Nasz dział wsparcia technicznego jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

DEMO

Wypróbuj IRIS za darmo!

REKOMENDACJE naszych klientów:

Robert Sarkle’s- Dyrektor w Optimed Pty Lld.

„Medi.com jest rzetelnym dostawcą, który zaspokoił nasze potrzeby i opracował specjalnie dla naszych Lekarzy Okulistów moduł IRIS RC/SL. Program te wspomaga pracę ponad 400 placówek na terenie Australii”.

lek. med. Jarosław Bukwald – Specjalistyczna Praktyka Lekarska

„Program IRIS używam od początku prowadzenia gabinetu laryngologicznego. Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze. To co było przekonujące mnie do programu do możliwość wykonywania i archiwizacji zdjęć oraz pilików video.
Ważną cechą programu jest praktycznie brak zawieszania się programu w trakcie jego działania.
Kolejną ważną cechą programu jest jego obsługa on-line przez MEDICOM.
Zawsze mogę liczyć na pomoc jeżeli coś mi nie wychodzi, jak również w aktualizacjach są uwzględniane zgłaszane prośby co do ulepszenia programu- Program polecam i na chwilę obecną nie spotkałem programu którym mógłbym zamienić IRIS’a”

Prof. Zw. dr hab. Andrzej Malarewicz – Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim

„Dzięki funkcji regulacji ostrości w Wideokolposkopie HD 1000 mogę precyzyjnie przeprowadzić diagnostykę szyjki macicy, a także wykonać działania operacyjne. Zaletą jest także wbudowany optyczny układ redukcji odblasków, który likwiduje niepożądane refleksy świetlne. Dzięki temu badanie jest bardzo dokładne.”

Marcin Halbersztadt – Medfemina Sp. z o.o.

„IRIS jest niezwykle przydany w codziennej pracy lekarzy w placówce, obecnie nie wyobrażam sobie pracy bez tego programu. IRIS jest intuicyjny w obsłudze, przyspiesza pracę lekarzy i personelu. Wsparcie techniczne specjalistów jest na bardzo wysokim poziomie. Bardzo polecam współpracę z medi.com”

Dariusz Morajda – Wiceprezes Medart-bis

„Firma medi.com sp. z o.o. to profesjonalizm, rzetelność, nowoczesne rozwiązania i bezproblemowy serwis. Współpraca podczas wdrożeń oprogramowania w kilku placówkach i ich sukces jest najlepszą wizytówką naszej wieloletniej współpracy. Zawsze polecam oprogramowanie medyczne IRIS znajomym lekarzom, którzy szukają najlepszego rozwiązania do zarządzania gabinetem”.

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji programu

Dzięki pomocy naszego specjalisty poznasz nie tylko podstawy działania IRIS, ale również funkcje, które przyśpieszą Twoją codzienną pracę.
Nasz ekspert odpowie też na wszystkie Twoje pytania!
Prezentacja może odbyć się za pomocą zdalnego połączenia lub osobistej wizyty w Twojej placówce.