MEDI.COM - USPRAWNIAMY PRACĘ LEKARZY

Oprogramowanie

Program IRIS Specjalizacja w wersji podstawowej pozwala na ewidencję przebiegu wizyt, zapisywanie wyników badań, a także tworzenie i przeprowadzanie różnego rodzaju konsultacji lekarskich.

Dla każdej dostępnej specjalizacji (ginekologia, okulistyka, laryngologia i endoskopia) przygotowaliśmy formularze dopasowane do potrzeb specjalistów w danej dziedzinie. Dedykowane formularze istotnie ułatwiają wprowadzanie danych podczas wizyty lekarskiej.

Program IRIS Specjalizacja może być wzbogacony o dodatkowe moduły, np.: Terminarz, Foto-Wideo, EDM. Ze względu na to, że każdy gabinet może mieć inne potrzeby, istnieje możliwość indywidualnego dopasowania poszczególnych modułów do podstawy IRIS Specjalizacja.

Dlaczego IRIS?

Dokumentacja medyczna pacjentów w jednym miejscu!

Dane kontaktowe, zgody RODO, historia wizyt oraz chorób, inne dokumenty – wszystkie najważniejsze informacje dotyczące pacjentów dostępne w oprogramowaniu IRIS. Przeglądać zebrane informacje mogą tylko użytkownicy, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia!

Dostęp do eZwolnień, eRecept i eSkierowań!

Z poziomu programu można także wystawiać eRecepty, eZwoleniania i eSkierowania. Nie ma potrzeby logowania się do systemu eZLA poprzez przeglądarkę.

Dostęp do historii choroby pacjenta!

Z poziomu okna wizyty, za pomocą jednego przycisku, można przejrzeć poprzednie wyniki badań pacjenta, zdjęcia, przepisane dotychczas leki oraz inne ważne informacje.

Możliwość podłączenia urządzeń medycznych do oprogramowania IRIS oraz miniIRIS!

Oprogramowanie umożliwia podłączenie z komputerem różnego rodzaju urządzeń obrazujących np. Wideokolposkopu HD-1000, wież endoskopowych, aparatów USG, laryngoskopów czy stroboskopów. Pozwala to na zapisywanie multimediów, wykonanych podczas badania, bezpośrednio w kartotece pacjenta.

Możliwość edycji zdjęć oraz zwiększenie precyzyjności diagnozy!

Dzięki narzędziom do edycji zdjęć (histogram, regulacja kontrastu, filtry cyfrowe, itp.) oraz możliwości wykonania pomiarów planimetrycznych można wydobyć informacje niewidoczne na regularnych obrazach zarejestrowanych przez urządzenie, a następnie zmierzyć zauważone zmiany.

Wybór formularza wizyty w zależności od potrzeb!

Dedykowane formularze dla ginekologów, okulistów, laryngologów, endoskopistów oraz formularze uniwersalne pomagają w sprawniejszym przeprowadzeniu wizyty. Formularze można grupować według wybranych typów wizyt (np. pierwsza wizyta, przygotowanie do zabiegu). Dzięki możliwości przepisywania danych z poprzedniej wizyty można skrócić czas potrzebny na formalności.

Sprawniejsze przeprowadzanie wizyty dzięki dodatkowym funkcjom dostępnym w oprogramowaniu

Kreator raportów

Pozwala wybrać, które dane zebrane podczas wizyty (w tym obrazy i wyniki badań) powinny znaleźć się na raporcie dla pacjenta. Wydruk raportu można dopasować do własnych potrzeb, a następnie przekazać pacjentowi jako informację z podsumowaniem wizyty.

Słownik podpowiedzi

Często wpisywane frazy można dodać do programu i jednym kliknięciem wstawiać w odpowiednie pole. Przyspieszy to przeprowadzenie całej wizyty oraz pozwoli przeznaczyć więcej czasu na rozmowę z pacjentem i ustalenie planu leczenia.

Zgodność z przepisami prawa

Dzięki częstym aktualizacjom, program dla gabinetów lekarskich IRIS jest zgodny z nowymi wytycznymi NFZ i prawa. Oprogramowanie spełnia określone wymagania, a my dbamy o to, by na bieżąco rozszerzać program o nowe wytyczne i opcje oraz dostosowywać go do stale zmieniających się przepisów.

Aktualizacje

Stale rozwijamy oprogramowanie IRIS. Na bieżąco dodajemy nowe funkcjonalności i udogodnienia do programu. Dzięki stałemu kontaktowi z klientami wiemy, co należy zmieniać w programie, by jeszcze bardziej ułatwiać pracę w gabinetach i placówkach medycznych.

Przeniesienie bazy danych pacjentów do IRIS

Chcesz zmienić oprogramowanie, z którego korzystasz, ale nie chcesz utracić zebranych danych? Nasi programiści bez problemu przeniosą cała dotychczasową bazę pacjentów do systemu IRIS! Nie musisz się też bać o bezpieczeństwo danych, ponieważ IRIS posiada szereg systemów zabezpieczających, takich jak określanie dostępu do programu dla konkretnych użytkowników oraz zarządzanie systemem haseł.

Wsparcie techniczne

Użytkownicy oprogramowania dla gabinetów lekarskich IRIS oraz miniIRIS mogą liczyć na pomoc naszych specjalistów ds. technicznych. Zgłoszenie można przesłać drogą mailową lub telefonicznie. Większość problemów z programem rozwiązujemy natychmiastowo poprzez połączenie zdalne. W wyjątkowych sytuacjach oferujemy dojazd do klienta oraz pomoc z programem na miejscu. Nasz dział wsparcia technicznego jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Dowiedz się więcej

Oprogramowanie IRIS

Stworzony zarówno dla małych gabinetów lekarskich jak i specjalistycznych pracowni obrazowych

więcej

Moduły IRIS

Modułowa budowa programu pozwala dopasować funkcje do potrzeb każdej placówki medycznej

więcej

Oprogramowanie miniIRIS

Przechwytywanie, archiwizowanie oraz edycja zdjęć z urządzeń medycznych

więcej

Dodatkowe Usługi

Pozwalają ulepszyć i usprawnić codzienną pracę placówki medycznej

więcej
Poznaj nasz system w klika minut

Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji programu

Dzięki pomocy naszego specjalisty poznasz nie tylko podstawy działania IRIS, ale również funkcje, które przyśpieszą Twoją codzienną pracę.

Nasz ekspert odpowie też na wszystkie Twoje pytania! Prezentacja może odbyć się za pomocą zdalnego połączenia lub osobistej wizyty w Twojej placówce.