Migracja bazy danych

Umożliwiamy przeniesienie bazy danych ze starego programu do programu IRIS/miniIRIS. Wystarczy dostarczyć nam bazę danych w dowolnej formie, a nasi specjaliści zajmą się całą resztą.

Automatyczny Backup

Moduł Automatyczny Backup został stworzony z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa danych pacjenta. Dzięki modułowi zgromadzone dane zapisują się automatycznie na dodatkowym dysku, w ustalonym dniu i godzinie.

Paczka SMS

Program IRIS umożliwia wysyłanie SMS-ów bezpośrednio do pacjentów. Treść wiadomości można dowolnie edytować w zależności od potrzeb.

Jeden pakiet SMS to 500 wiadomości do wykorzystania w dowolnym momencie, bez ograniczeń czasowych.

Backup w chmurze

Backup w chmurze to dodatkowa usługa oprogramowania IRIS umożliwiająca przechowywanie kopii zapasowej plików na naszych serwerach. Została stworzona, aby zapewnić większy komfort oraz bezpieczeństwo podczas korzystania z oprogramowania.

Po wykonaniu standardowego backupu wszystkie pliki zostaną zapisane nie tylko na urządzenia, ale również w chmurze. Dzięki temu, w przypadku ewentualnego uszkodzenia komputera lub dysku wszystkie przechowywane u nas pliki można z łatwością przywrócić.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy może mieć inne zapotrzebowanie dotyczące ilości pamięci potrzebnej do przechowywania danych. Dlatego przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Istnieje możliwość zwiększenia pakietu do wyższych wersji, a w przypadku pakietu Enterprise dokupienia dodatkowych GB.